Linn (Tallinn) alates 3 €

Alustustasu (1 km sisaldub) — 3 €
Alustustasu  — mitte rohkem kui 3 €
Ooteaeg — 3 min
Makstud ooteaeg  — mitte rohkem kui 0,1 €/min
Seejärel linnas — mitte rohkem kui 0,5 €/km
Seejärel äärelinnas 
mitte rohkem kui 0,5 €/km
Transiidialas ootamine
mitte rohkem kui 0,1 €
Taksoteenuste hinnakujundus võib erineda. Näidatakse suurimat hinda tipptunni kordajata. Yandex.Taxi teenuses või rakenduses näidatud reisi hind võib muutuda taksofirma hindadest olenevalt, aga ka sõidu käigus sõitja soovil tehtud peatumiste tõttu või kui sihtkohta muudetakse pärast sõidu alustamist või muudel juhtudel.

Sõidutasu võib suurendada juhtudel, võttes arvesse koefitsiendi "tipptundidel", mis on sätestatud kasutustingimustes.

Tasulist tühistamist kohaldatakse siis, kui tellimus tühistatakse pärast Yandex.Taxi teenusega tellitud takso saabumist või kui klient ei tule taksosse. Tasulise tühistamise hind arvutatakse samadel alustel nagu reisi puhul, mis algab pealevõtmise kohta saabumisest või tellimuse üksikasjades märgitud pealevõtmise hetkest (valitakse hilisem) ja kestab kuni tellimuse tühistamise hetkeni. Lennuväljatellimuse tasuliseks tühistamiseks kasutatakse linnas kehtivaid hindu, välja arvatud selle pealevõtmise puhul, mis arvutatakse väljaspool linna toimuva pealevõtmisega samadel alustel. Tühistamise koguhind ei tohi mingil juhul ületada kümneminutilise sõidu hinda (sh tasuta ooteaeg antud hinnaga, kui see on asjakohane).

Taksoteenus võib võtta pealekorje tasu, et juht läheks kasutaja poolt määratud pealekorjepunkti. Tasu suurus oleneb kahest tegurist: ajakulu hetkest kui kasutaja esitas tellimuse kuni hetkeni kui takso saabub pealekorjepunkti või vahemaa juhi kes on tellimuse vastu võtnud ja tellimusteates täpsustatud pealekorjepunkti vahel. Kui kasutaja tühistab tellimuse, mis sisaldab ka pealekorjetasu ning tellimuse kinnitamisest on möödas rohkem kui 5 minutit, peab kasutaja taksoteenusele maksma pealekorje tasu täishinnas sularahata (kaardi) maksega.

Hind kehtib kuni 25.12.2018.